Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VyVolená věštkyně Regina se zhroutila a chtěla odejít ze soutěže už po třech dnech ve Vile. Hádejte proč!

Zdeňka Regina se dostala do prekérní situace.
Zdroj: archiv FTV Prima

Někteří soutěžící, kteří se přihlásili do reality show VyVolení, si zřejmě neuvědomují, že pobyt ve Vile není jen odpočívárna v luxusním hotelu. Štáb může upravovat podmínky pobytu soutěžícím, jak se mu zlíbí. Potom, co VyVolení museli odevzdat veškerý alkohol, nastala další rána. Produkce nařídila soutěžícím veganský týden a VyVolení tak museli odevzdat veškeré živočišné a nezdravé produkty čili všechno maso, limonádové nápoje, sladkosti a samozřejmě i cigarety.

Kuřačka Regina si nedokázala představit svůj pobyt ve Vile bez cigaret, a tak se během chvíle rozhodla ze soutěže odstoupit, přestože je ve Vile teprve tři dny. Celou sobotní noc protrpěla a ráno šla řešit svůj problém do zpovědnice, odkud vyšla totálně zhroucená. „Nechci přestat kouřit a nebude mi to nařizovat nějaký třetí člověk!“ rozčilovala se a vzápětí si začala vehementně balit kufr. Přemlouvat se ji zkoušel Vladko, ale padesátiletá čarodějnice se své neřesti nedokázala vzdát.

Sbalená Regina odešla, ale jen na pár minut. Podpořit ji totiž přišla její dcera a kvůli ní se Regina rozhodla dál bojovat o výhru v hodnotě 5 milionů korun.

Související články

Další články