Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vyvěste černé vlajky! Miláček z Upířích deníků se měl tajně oženit! Máme fotky!

Páreček si řekl ANO po necelém roce.
Zdroj: profimedia.cz
Miláček ženských srdcích od Ameriky po Čínu, Ian Somerhalder, se měl tajně oženit. Nikoho kromě pubescentních slečen ve věku 12 - 14 let a jednoho člena redakce eXtra.cz to nezajímá, ale napsat se to musí, že jo.

Upíři neexistují, což většině běžné populace dojde někdy kolem čtrnáctého roku života, a ještě než se tak stane, je tady pro ně výborně marketingově vymyšlený seriál Upíří deníky, který vydělává miliony dolarů mimo jiné na prodeji hrnečků se zkrvavenými ksichty a čouhajícími zuby někoho z milovaných herců hrajícího si na vlkoupíra a tak podobně.

Občas se stane chyba v Matrixu, případně se jedinec zasekne mezi princeznami a upíry někdy do sedmadvaceti (ahoj Leilo) a sleduje je zaujatě nadále. Samozřejmě to tito lidé vymlouvají tím, že si uchovávají dětskou duši. Tak určitě.

Problém je, když u nich dojde k emocionálnímu zhroucení ve chvíli, kdy se dozví, že se jejich miláček v reálném životě oženil.

Ian Somerhalder, „prý“ oblíbený americký herec, vyrostl v malém městečku Covington ve státě Louisiana. Dětství strávené jízdou na koni, procházkami po lese a rybařením ho poznamenalo až do dospělosti, kdy o sobě hrdě říká, že je vesnický kluk žijící v Kalifornii. Romantika jak hajzl…

A právě tenhle frajírek se měl oženit. Nikoli ovšem s Ninou Dobrev, další strašně známá, slavná, oblíbená a vůbec dokonalá herečka, o které jste nikdy neslyšeli, s Ianem totiž dříve tvořila pár, který fanoušci nazývali láskyplně Nien. Jakože Nina a Ian, chápete, ne?

Ninu ale vystřídala další světová hvězda Nikki Reed. Neznáte? Jak je to možné?!

Po pouhých šesti měsících chození se Ian a Nikki zasnoubili a fanynky si mínily trhat rodidla.

Teď ovšem došlo ke katastrofě nejhorší, Ianek se nám oženil. Ňuňánek si vzal Nikki ve svém rodném městě v Lousianě a bylo to tak tajné, že o tom víc vlastně ani my, ani jiná média nevědí.

A asi ani nechceme.

Takže kapesníky nachystat za 3… 2… 1…

Související články

Další články