Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyvedl rodinku na světovou premiéru: Poznáte, jaký svalouš má tyto dva roztomilé syny?

Tohle jsou synové herce Chrise Hemswortha.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Podoba

V australském Sydney se konala premiéra očekávaného snímku Thor: Láska jako hrom. Hvězda a představitel Thora Chris Hemsworth (38) samozřejmě nemohl na červeném koberci chybět, tentokrát ale nepřišel sám, ale vyvedl také rodinku. Vedle něj stála manželka Elsa Pataky (45) a také jejich dva synové, dvojčata Sasha a Tristan (oba 8). 

Pondělní premiéru očekávaného snímku Thor: Láska jako hrom si v australském Sydney nenechali lidé ujít. A na červeném koberci samozřejmě nemohla chybět ani hlavní hvězda, svalnatý představitel Thora Chris Hemsworth.

Ten vzal s sebou na premiéru svou krásnou manželku Elsu Pataky a také dvojčata, osmileté syny Sashu a Tristana. Akci si nenechal ujít ani Chrisův bratr Luke Hemsworth, který stál na červeném koberci po boku své ženy Samanthy. Jen Chrisova desetiletá dcera Indie zřejmě zůstala doma, jak informoval web People.

Společně zazářili

Hemsworth si na sebe vzal černý smoking s černým trikem a jeho žena Elsa zářila v černé večerní róbě s hlubokým výstřihem. Synové měli taktéž elegantní outfity, a to černé smokingy s černo-bílými teniskami.

V očekávaném akčním a sci-fi snímku Thor: Love and Thunder si kromě Hemswortha zahráli například Tessa Thompson, Natalie Portman, Chris Pratt, Matt Damon, Bradley Cooper, Vin Diesel nebo Russell Crowe, jak píše web ČSFD.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy