Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Využívá ženské zbraně v politice? Dita Charanzová promluvila pro eXtra.cz

+ Další 2 fotografie
Česká diplomatka, manažerka a poslankyně Evropského parlamentu. Letos zároveň stanula v čele kandidátky hnutí ANO v eurovolbách a podle časopisu Forbes patří mezi nejvlivnější ženy Česka. Pozvání do studia eXtra.cz přijala Dita Charanzová (44). Promluvila nejenom o premiérovi Andreji Babišovi (64) a svých politických cílech, ale i o svém partnerovi a dcerách!

Za pět let za poslaneckým stolkem v Evropském parlamentu se jí podařilo mnohé. Dita Charanzová (44) se zasadila o levnější volání napříč Evropskou unií, směrnice o dvojí kvalitě potravin se ale nepovedla. „Mám čisté svědomí, udělala jsem pro to maximum,“ řekla ve studiu eXtra.cz.

„Byla jsem z těch poslanců, kteří tam ještě v den hlasování běhali a přesvědčovali kolegy z jiných zemí, aby nám pomohli přijmout tu přísnější variantu. To se nestalo a pro mě je to zklamání,“ pokračovala. „Rozhodně jsem ráda za to, jak se k tomu začala stavět česká vláda. Pokud dostanu zelenou od voličů, je to téma, na které určitě nechci zapomenout,“ slibuje Charanzová.

Ta se kromě ostrých loktů může chlubit i půvabem, což může být u voličů plus. „Je fakt, že dostávám různé nabídky, abych šla s někým na kafe,“ přiznala. „Ale že bych s někým šla na večeři, tak to bych teda fakt nešla,“ dodala s úsměvem.

Kam jezdí Dita Charanzová s rodinou na dovolenou? Jaký měla v dětství sen? Dozvíte se i o jejích zážitcích z Bruselu nebo to, jak se dostala ke spolupráci s Andrejem Babišem (64)!

Na rozhovor se podívejte ve videu na začátku článku.

Související články

Další články