Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Využitá a odkopnutá Nesvačilová: Kolečko ji vodil za nos, o rozchodu se dozvěděla z televize

Denisa Nesvačilová, Petr Kolečko a Aneta Vignerová.
Zdroj: Se souhlasem Denisy Nesvačilové, eXtra.cz/Renata Bušková/Barbora Hesová/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
TVRZENÍ
Návrat scenáristy Petra Kolečka (38) k jeho ex, krásné Anetě Vignerové (35), byl pro spoustu lidí šokem, pro náhradnici modelky Denisu Nesvačilovou (31) ale logicky největší. A zatímco přítel mistra pera nám tvrdil, že si za rozchod může sama svým údajným ultimátem, zdroje od zrzavé herečky říkají zase jiné věci. „Ještě pár hodin před prohlášením na Primě jí posílal esemesky se srdíčky,“ uvádí zdroj eXtra.cz.

Petr Kolečko a jeho vztahové kolečko

Scenárista seriálu Most! Petr Kolečko lavíruje mezi svými ženami jako zkušený slalomář, momentálně je oficiálně s dlouhonohou Anetou Vignerovou.

Herečka Denisa Nesvačilová nyní zůstala na ocet, může si oči vyplakat a ještě jí to řada lidí přeje, protože ji považují za tu, která „odtáhla muže od rodiny s malým dítětem“.

Kamarád Denisy: Zrada a ponížení

Podle našeho zdroje blízkého Kolečkovi, který se veřejně nechce nijak vyjadřovat (jen potvrdil návrat k Anetě), si za to mohla Denisa sama. Dala mu prý nůž na krk a to neměla dělat. Psali jsme zde.

Jenže je tomu skutečně tak? Náš reportér získal vyjádření i z druhé strany, které je s tím „od Kolečka“ v naprostém rozporu.

Denisa do poslední chvíle vůbec netušila, že Petr se vrací k Anetě. Kolečko to celou tu dobu hrál na obě strany. Byla mimo Prahu, když to v ShowTime na Primě odvysílali, a ještě krátce předtím jí Petr posílal esemesky plné srdíček. Proto je teď naprosto, ale naprosto v p**eli a nedokáže to rozdýchat,“ šokuje kamarád Denisy Nesvačilové a přidává slova o zradě a ponížení.

Rozvracečka rodiny?

Je bez chlapa a ještě má zkaženou pověst, lidi ji mají za rozvracečku rodiny. Denisa je přitom čistá duše. Vím to, známe se dlouhá léta. Kolečko to na ni zkoušel už dřív, ale odolávala, protože měl ženu a dítě. A podlehla mu, až když ji přesvědčil, prakticky přísahal, že s Anetou už nemá půl roku nic společného. Chuděra do toho spadla úplně nevinně. A teď ji v tom Kolečko ještě vykoupe takovým ponižujícím prohlášením, aniž by měl charakter varovat ji aspoň předem,“ zlobí se za Nesvačilovou její kamarád.

Jestli je pravdivá první nebo druhá verze o rozchodu, nebo úplně jiná, zkrátka jak to mezi trojicí ve skutečnosti opravdu bylo, to se asi nikdy nedozvíme. Aneta Vignerová nebere telefony, a když už se veřejně vyjádří, zní to jako uhlazené naučené fráze, Kolečko, jak již zmiňujeme výš, si pak zase nařídil bobříka mlčení. A Denisa Nesvačilová se od začátku románku nevyjadřuje už vůbec (kromě jedné, také učesané zprávy, která dnes již vyznívá poněkud směšně).

Je tomuhle milostnému trojúhelníku opravdu konec? Kdo ví. Redakce eXtra.cz získala informace, které nepotěší ani Anetu Vignerovou. Již brzy na eXtra.cz.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy