Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Výtvarník Musa ukázal úplně všechno! Na tento obří prut ulovil i Vicu Kerekes! SNÍMEK BEZ CENZURY NAJDETE VE FOTOGALERII

Vica si uměla vybrat nadsamce…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Nejkrásnější český umělec? Rozhodně sexy zelenooký Lukáš Musil. Pohled na jeho neskutečně přitažlivé tělo vás dostane do kolen!

Je to doslova dítě štěstěny a do čeho se zakousne, to už nepustí. Když se po nějakém čase dostane skoro až na samý vrchol v čemkoliv, vezme zpátečku a obor rychle opustí… Ptáte se, kdo má takovou povahu? Jeho jméno je Lukáš Musil (33), který si sám sobě dal umělecké jméno “Musa”.

V mládí to byl nadějný hokejový reprezentant, ale svou kariéru ukončil už ve dvaadvaceti letech v juniorské reprezentaci. Poté se stal slavným tatérem, za kterým létali klienti z celého světa. Po čase ho ale i tato profese omrzela, a tak se raději pustil do úplně jiného odvětví umění. Malby a fotografii.

Jeho díla skoro vždy působí velmi depresivně, protože jsou plné černé temnoty a stínů. Není to snad odraz povahy umělce? Jeho láskou je nejvnadnější herečka, která momentálně působí v českém filmu, Vica Kerekes (36), a ta vedle své lásky rozhodně smutně nevypadá! Ba přímo naopak, doslova vedle něj září a až do nebes ho vychvaluje.

“Miluju ho takového, jaký je…,” svěřila se jednou Vica svým přátelům na sociální síti.

Ještě aby ho tahle sexy zrzka nemilovala takového, jaký je, kvůli ní se přestěhoval natrvalo do Budapešti, kde se svojí milovanou žije, a navíc všem přítomným na jedné ze svých výstav ukázal svůj nadměrně velký úd! Panečku, tahle fotka rozvášnila nejen ženy, ale také řadu gayů… Ve fotogalerii pochopíte proč.

Související články

Další články