Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Výtržnosti a krádeže: Finalista SuperStar Petr Borkovec (20) skončil za mřížemi

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
spadla klec
Nad finalistou soutěže SuperStar Petrem Borkovcem (20) se stahovala mračna už nějakou tu dobu. Je to více než měsíc, co na něj praskly krádeže, mezi oloupenými navíc byla i jeho bývalá láska a porotkyně SuperStar Katarína Knechtová (38). V červenci si pro Petra přijela policie, muži zákona si ho vyzvedli na záchytce. Důvodem zadržení měla být krádež v baru a v bytě dívek, jež ho u sebe nechaly přespat. Už o čtyři dny později byl ale Borkovec přistižen na autobusovém nádraží, kde do sebe v osm ráno klopil jednoho panáka za druhým. Fanoušci se divili, proč se jim zpěvák na sociálních sítích neozývá, nyní už je však jasno - podle informací aktu.cz skončil za mřížemi.

Petru Borkovcovi ze SuperStar i přes jeho problémy se zákonem na sociálních sítích vydržela nemalá fanouškovská základna. Proto když se finalista SuperStar přestal ozývat pomocí příspěvků a nereagoval ani na posměšné komentáře na jeho osobu, začali se lidé obávat, co se s ním stalo. Odpověď je prostá – Petr skončil za mřížemi a tam přístup k sociálním sítím zkrátka nemá.

Jakkoliv se mohlo zdát, že má před sebou Borkovec slibnou kariéru, svou hvězdnou budoucnost sám zakopal pod zem – excesy pod vlivem alkoholu, krádeže, pobyt na záchytce a další průšvihy si vybraly svou daň. Pobyt na psychiatrické léčebně, kam Petr sám nastoupil, mu také neprospěl.

Hvězda pěvecké soutěže byla podle informací aktu.cz převezena z cely předběžného zadržení do vazební věznice na Pankráci. Soudce poslal Borkovce do vazby poté, co kriminalisté dokázali, že na svobodě by mohl v trestné činnosti pokračovat. Mladičkého Petra tak s největší pravděpodobností čeká čas strávený ve vězení.

Související články

Další články