Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vytoužený potomek Rytmuse je na světě: Co mu hvězdy předurčily? Víme to

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
RYTMUS
Rapper Patrik ,,Rytmus“ Vrbovský dnes zveřejnil radostnou novinku, o tom že se stal hrdým otcem. Jeho manželka Jasmina Alagič Vrbovská mu porodila vymodleného syna. Jejich syn dostal netradiční jméno Sanel. Chlapeček se narodil ve znamení Lva. Jaký tedy bude? Co ho čeká? A co mu hvězdy předurčily? Čtěte!

Sanel jako pán

Syn Rytmuse a Jasminy se narodil ve znamení vůdčího Lva. Jeho energie jsou tak posíleny, protože Slunce se nyní nachází právě ve znamení zmiňovaného Lva. Díky tomuto ohnivému znamení bude Sanel silnou osobností. Rád uslyší, jak je dobrý, rád bude vynikat a bude soutěživý. Jeho upřímnost občas zabolí, ale to jen proto, že nebude mít rád intriky. Bude si libovat v přepychu, ale ten mu jeho rodiče jistě rádi dopřejí.

Lví povaha touží po svobodě

Jeho životní styl bude na úrovni. Nenechá si mluvit do života, ale bude chtít řídit ostatní. A jak to bude mít s ženami? Lásku svého života bude chránit a milovat, stejně jako Rytmus Jasminu. Slunce jako vládnoucí planeta Lva bude reprezentovat jeho ego. Bude velkorysý, ale v jeho povahových rysech se může projevit i arogantnost. Lvi potřebují svobodu a volnost a bývají výborní muzikanti, herci, podnikatelé a manažeři. Půjde tedy Sanel ve stopách svého otce?

Související články

Další články