Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vytočený Jiří Krampol z JIPky: Já ho asi nakopnu, vyvrací fámy manažera a vše uvádí na pravou míru

Jiří Krampol v nemocnici na archivním snímku z roku 2012.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
nemocný herec

Loni touto dobou Jiří Krampol (84) v nemocnici bojoval o život, nyní se do ní bohužel musel vrátit. A teď je pěkně vytočený. Redakci eXtra.cz popsal, co se stalo, i to, jaké se o něm šíří nepravdy.

Jiří Krampol: Opět v péči lékařů, strach ze zápalu plic

Herecký bard Jiří Krampol leží ve špitále od soboty kvůli oslabené dýchací soustavě.

„Čtrnáct dní zpátky jsem začal chraptět, a protože mám v kýblu průdušky a loni mě to nakonec málem stálo život, bral jsem doteď antibiotika. Ale když se to o víkendu zhoršilo, šel jsem dobrovolně do Nemocnice Na Františku za panem profesorem Špačkem. Chtěl radši udělat rentgen, kdyby se to nedejbože schylovalo k zápalu plic, což by byl v mém případě problém. A když už jsem u něj byl, poradil mi, ať tu na pár dnů zůstanu, že mi budou dávat antibiotika přímo do žíly, protože to je pětkrát účinnější. V úterý nebo ve středu jdu domů,“ popsal eXtra.cz herec.

Zloba na manažera

Rozzlobilo ho ale, jak o něm v médiích mluví jeho manažer Miloš Schmiedberger, který ho v povídání pro Aha! viní z nezodpovědnosti, z toho, že se „coural po akcích“, že po loňském boji o život sliboval, jak se bude šetřit, a místo toho prý nyní riskuje. To Krampol odmítá.

„Já ho asi nakopnu. To není pravda. Za celou dobu, co jsem marod, jsem nikde nebyl. Jen jednou jedinkrát jsem za posledních čtrnáct dní vylezl z baráku kvůli Uršule Klukové, protože jsem jí to slíbil. Ale nic jsem na té akci neříkal, protože se mi špatně mluvilo, dali jsme si jen něco k jídlu, dva čaje a za dvě a půl hodiny jsem byl zpátky doma. Tak ať netvrdí nesmysly. Já si vážím toho, že jsem ten loňský průšvih přežil, a opravdu se šetřím,“ dušuje se bavič a moderátor.

A jak se nyní cítí?

„Absolutně nic mi není. Ale musím se hlídat. Kdybych třeba dostal covid, tak to může být konečná. Z pracovního hlediska jsem toho moc zrušit nemusel. Odložilo se natáčení krátkého dokumentu o mém filmu, příští týden jsem měl jet na zájezd se 7 pády Honzy Dědka, přeložili to ale na jaro, a měl jsem jít na rozhovor do jedné internetové televize,“ vypočítává.

A pak dává najevo, že zdraví je pro něj opravdu na prvním místě.

„Radím všem: jakýkoli kšeft za jakékoli peníze je lepší oželet, když jde o zdraví. Když potom člověk leží na ARO, kde mu jde o život, a bojí se, je to něco příšerného. A nikdo si na vás třeba ani nevzpomene,“ dodal pro eXtra.cz Jiří Krampol.

Boj o život

Se zápalem plic se Krampol léčil již před rokem, kdy měl namále. „To nebylo za pět minut dvanáct, to bylo za tři minuty dvanáct. Myslel jsem, že je po mně. Dýchal jsem jen na dvacet procent kapacity, oboje plíce zápal, do toho nemocné průdušky a k tomu ještě srdeční kolaps,“ popsal tehdy Krampol pro eXtra.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy