Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vytočená doběla: Zpěvačka Věra Bílá chce od Novy milion korun! Co řekla na adresu Ivany Chýlkové?

Věra Bílá nebyla výkonem Ivany Chýlkové vůbec nadšena.
+ Další 2 fotografie
Většina umělců je k výkonům zpěváků z Tváře shovívavá a chválí je. Ne Věra Bílá. Tu výkon Ivany Chýlkové tak naštval, že chce po Nově rovnou milion korun. Co ji v televizi naštvalo nejvíc?

Tvoje tvář má známý hlas je prostě estráda, kde se nikdo nebere moc vážně. Petr Rychlý (50) vystupoval jako černoch, muži se převlékají za ženy, ženy za muže. Hlavní je dobrá atmosféra a to, že soutěžící do vystoupení dají všechno. Ale Věra Bílá to tak nevidí. Během sledování Chýlkové, která zpívala písničku Paš o Paňori, prý málem dostala infarkt.

„Paní Chýlková asi vůbec nevěděla, o čem to je. To by do toho, když je herečka, a ona je dobrá fakt, dala trochu citu. Úplně mně tekly slzy. Ta písnička je o mé mamince, proč jí to nikdo nepřeložil?“ řekla naštvaná Bílá deníku Aha!

„Já v té písni vzpomínám na svou maminku, která mi byla vším. Kdyby to šlo, tak bych pro ni i dýchala! A oni z toho udělají takovou hloupou estrádu? Že se nestydí! Myslela jsem, že mě odvezou s infarktem,“ dodává zděšená zpěvačka. A rozhodla se, že to jen tak nenechá.

„Chci milion, ukradli mi písničku a ještě mě zostudili! A já peníze potřebuju, podívejte se, jak strašně žiju,“ smutní zpěvačka, která mohla vyprodávat světové sály, ale žije v ubytovně v Rokycanech.

Televize se ale jakýmkoliv obviněním brání. „Autorská práva máme samozřejmě vyřešena jako u jakékoliv jiné show, kterou produkujeme a vysíláme,“ vysvětlil mluvčí TV Nova Vojtěch Boháček.

Mohlo by vás zajímat

Další články