Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Vytočená Angie vrací úder Kůrkovi. Pepa není pořádný chlap, musela jsem ho živit, vysmála se mu

Angie Mangombe s partnerem Pepou Kůrkou.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
rozchod

Angie Mangombe a Josef Kůrka si nemohou přijít na jméno. Poté, co exotická kráska potvrdila rozchod, přišel s vyjádřením i někdejší Muž roku. Ten uvedl, že za rozchodem stálo hlavně to, že jeho bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu. Tato slova vytočila Angie natolik, že se na svém Instagramu do svého expartnera pořádně pustila. 

Válka mezi Angie Mangombe a Josefem Kůrkou nabírá na obrátkách. Do médií zprávu nejdříve vypustila právě Mangombe, ale Kůrka cítil potřebu nabídnout i svůj úhel pohledu. Jeho prohlášení, v němž tvrdil, že bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu, influencerku pořádně rozčililo. Na Instagramu nenechala na Muži roku nit suchou.


"Já jsem se vyjádřila tak diplomaticky a hezky jsem to ukončila. Celou vinu jsem hodila na sebe a myslela jsem si, že se domluvíme, očividně ale ne. Pepa má nutkání o tom mluvit. Já už se na ta vyjádření nechci ani koukat. On ze mě udělal člověka, že nejsem doma a chodila jsem pryč od něj i od Rafíka," začala Angie své dlouhé vyjádření.

Doporučené video: Angie Mangombe a Josef Kůrka promluvili o svém vztahu.


Podle Angie nenosil domů Kůrka žádné peníze

Důvod k tomu nebýt často doma je podle ní prostý: chodila vydělávat peníze. "Chodila jsem do práce vydělávat peníze. Víte, co je pravý důvod, proč jsme se rozešli? Tohle vám Pepa asi neřekne, ale já jsem ho neustále nabádala k tomu, aby byl trošku víc chlap a aby se o nás postaral a já jsem nemusela vydělávat peníze. Chtěla jsem, abychom se měli dobře. Teď už mi došla trpělivost s tím živit chlapa," tvrdí.


Kůrku údajně několikrát prosila, aby i on se snažil a začal do jejich domácnosti nosit peníze. "Jsem opravdu strašně nasraná. Několikrát jsem ho prosila, aby byl více chlap, ale neudělal s tím vůbec nic, za celé dva roky jsem neviděla žádnou změnu. Ani se o to nepokusil. Takže tohle byl hlavní důvod toho rozchodu. Pokud si představuje ženu, která bude nosit peníze a zároveň se starat o dítě a o domácnost, já taková nejsem a nebudu. Nezvládám to," pokračuje.

Kůrka tvrdí, že Angie se nechtěla starat o rodinu

Slova Kůrky ji vytočila do běla. "Když on má potřebu udělat ze mě špatnou matku a špatného člověka, tak prosím. Ve mně se to normálně vaří. Tohle není normální. Já doufám, že Rafík bude po mně a něco v té hlavě bude mít. Já se snažím být charakter a nějak to zaobalit, že to nebylo ono, a on potom udělá ze mě takového člověka. Já si říkám, že budu lepší člověk," rozčiluje se.


Josef Kůrka přitom uvedl na svých sociálních sítích zcela jiné důvody rozchodu. Podle něj měla mít Mangombe jiné priority než starat se o rodinu. "Ona to v sobě nemá, takové to mateřství. Přišlo to (rozchod) jako blesk z čistého nebe. Vzal jsem si věci a absolutně bez ničeho jsem odešel. Měla to vědět dříve, než jsme si pořídili malého, ale tak je na světě a to jsme oba rádi. Nebavilo ji být samotnou doma a starat se o Rafíka. Zůstává mi nad tím rozum stát," uvedl Kůrka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy