Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vytáhnu na tu mrchu všechny zbraně! Koptík po rozchodu hází drsná obvinění na Hanu Gregorovou a ukazuje naolejované tělo!

Vytáhnu na tu mrchu všechny zbraně! Koptík po rozchodu hází drsná obvinění na Hanu Gregorovou a ukazuje naolejované tělo!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Emotivní rozchod Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka zachází čím dál tím více do extrému. Zhrzený milenec nedokáže unést kopačky, a tak denně zásobuje svůj profil na sociální síti Facebook výživnými informacemi a fotkami. Teď obvinil Hanu že je mrcha, která ho chtěla připravit o děti!

Ondřej Koptík po svém výstupu pod vlivem drog pokračuje dál a od prošení a pláč přes média se propracoval až k házení špíny a útočení na svoji milovanou Hanu Gregorovou, která je podle jeho slov ženou jeho života. Dokonce prozradil, že toho nenechá, dokud ji nedostane zpět.

Na svém profilu dnes uveřejnil motto dne, které zní: "Motto dne: Dala vám hnusně vale? Vytáhněte na tu mrchu všechny zbraně!"

Očividně se podle toho motta zařídil a tahá na svoji milovanou Hanu jednu špinavost za druhou. Tohle nedávno uveřejnil: "Informace proč útočím takhle, Hanka mi chtěla vzít děti a hustila mojí ex do hlavy takové věci, že jsem to nechápal. Dokonce mě připravila o nejlepšího kamaráda. Já neútočil první, tak si to srovnejte. Já nejsem ten zlý, jen se bráním celou dobu. Já ji miloval bože!"

Ondřej také zřejmě nechce zůstat dlouho sám, své olejem natřené tělo vystavuje na sociáních sítích a nabízí ho "for free" tudíž zadarmo.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy