Na první pohled většinou nepoznáte, že jde o dvojníky. Oblékají se stejně, líčí se stejně, i gestikulace je stejná jako u hvězdné star. Ale přece jen jsou fejkoví. A fejky nebrat.

Zrovna naši republiku navštívila oficiální dvojnice krásné Kate Middleton, barmanka Heidi Agan. Ještě nedávno roznášela maminka dvou dětí (i v tomhle to mají s Kate podobné) pití a teď se o ni rvou po celém světě a vydělává majlant.

„Bylo těžké se s ní domluvit na spolupráci. Opravdu je velmi vytížená, létá po celém světě. Ale jsem rád, že to nakonec dopadlo. Až jsem si ji opravdu s Kate spletl,“ směje se organizátor soutěže Muž roku David Novotný.

Právě kvůli finálovému večeru „Kate“ přiletěla, aby zvolila nejkrásnějšího muže. Ale není to poprvé, co Novotný přilákal někoho z „královské“ rodiny.

Před dvěma lety se mu podařilo přemluvit dvojnici britské královny a ta vypadala taky, jako by jí z oka vypadla. Ale pořád to není ta pravá celebrita. Majstrštyk by byl, kdyby opravdu nalákali pravou britskou honoraci, to by byl teprv poprask.

V živé paměti ještě také máme, když se nepodařený dvojník Jima Carreyho objevil na Slavících. Z toho byl obrovský poprask a třeba mluvčí ČT Alžběta Plívová nebo režisér Jan Svěrák stále věří, že to byl určitě pravý Carrey. I když vypadal spíš jako nafouklá krabice.

Vyzýváme všechny organizátory. Konečně nás překvapte a pozvěte opravdovou hvězdu, ať si z toho můžeme sednout na zadek. Dvojníci jsou prostě fejk.