Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vysvědčení dětí celebrit: Co dostaly ratolesti za samé jedničky

Vysvědčení dětí celebrit: Co dostaly ratolesti za samé jedničky
Zdroj: foto Eva Decastelo / foto Iveta Lutovská Vítová / koláž eXtra.cz
vysvědčení

Náročný školní covidový rok je u konce a studenti si s ním také odnesli svá vysvědčení. Některé známé osobnosti proto neváhaly a výsledky svých ratolestí se pochlubily. Jak studentíci dopadli a co dostali za odměnu?

Novopečená trojnásobná maminka Ornella Koktová se pochlubila vysvědčením syna Quentina, kterého má s podnikatelem Josefem Koktou. "Náš milovanej Quentínek si jde pro první vysvědčení! Stále mi jde hlava kolem z myšlenky, že tohle jsou jeho poslední chvilky - coby prvňáčka. Tak snad budou samý 1 i příští rok, lásko moje. A taky doufám, že svojí paní učitelku uvidíš častěji než tento školní rok!" uvedla pyšná Ornella na svých sociálních sítích.

Slovenská kráska a pyšná maminka Silvia Kucherenko se pochlubila vysvědčením svého syna Alexandra. "Alexander vysvědčení. Pyšná máma i výborná třídní učitelka, každému bych takovou přála. Všem dětem přeji krásné prázdniny," uvedla na svých sociálních sítích.

Moderátorka a herečka Eva Decastelo ohlásila, že i její krásná dcera přinesla domů samé jedničky, a tak společně vyrazily za odměnu ke kadeřníkovi.

Půvabná moderátorka Iveta Vítová Lutovská čeká druhého potomka a je již v 9. měsíci těhotenství. Pyšná maminka se pochlubila vysvědčením své dcery Anetky, která se brzy dočká bratříčka. "Naše jedničky a velká chlupatá odměna! Gratuluji všem dětem, rodičům i učitelům, že jsme to společně zvládli, a doufejme, že ten příští školní rok bude opravdu 'školní'," uvedla Iveta na svých sociálních sítích, kam připojila snímek s dcerou.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy