Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Výstřih do pasu a průsvitné šaty: Kordula Stropnická zbořila červený koberec

Kordula oblékla odvážné průsvitné šaty
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
MFF Vary

Kordula Stropnická (16) má za sebou svůj první varský festival, proplula jím ale s naprostou grácií. Jako sladkou třešničku na dortu vynesla na slavnostní zakončení velmi odvážné šaty, které jí nicméně velice slušely. Podívejte se, jak ji zachytili fotografové z Herminapress.

Veronika Žilková (60) letos vzala na Festival v Karlových Varech šestnáctiletou dceru Kordulu, která se rázem stala ozdobou každé události, na kterou se dámy dostavily. Nejinak tomu bylo i při slavnostním červeném koberci na zakončení celé tradiční slavnosti kinematografie.

Kordula Stropnická dorazila v dlouhé zlatavé róbě z rafinovaně průsvitné látky, již zdobil hluboký, ale zároveň decentní výstřih.

Je pravda, že jeji mamince to neméně slušelo ve stříbrných šatech s vysokým rozparkem. Od koho mají šaty? „To vám řekneme, až si to přečteme, nepamatujeme si to z hlavy,“ vtipkovala herečka pro Blesk. Herečka též odmítla poznámku, že by snad outfit Korduly byl moc odvážný s tím, že je na takové modely běžně zvyklá z taneční průpravy.

Kordula si své první Vary náramně užila. "Akce, akce, akce, takže to bylo náročné, ale skvělé. A jsou tu báječní lidé," řekla eXtra.cz. A jestli musela půvabná dívka, která budila pozornost, kam přišla, odhánět nápadníky? "To si nechám pro sebe," culila se.

Na Kordulinu cestu festivalem se podívejte v galerii.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy