Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vystrašená Monika Absolonová: Roční syn Matouš se ošklivě zranil, musí na operaci

Zdroj: IG: @monika_absolonova
+ Dalších 7 fotografií
nešťastná náhoda
Školní rok začal, avšak ne pro všechny dobře. Zpěvačka a herečka Monika Absolonová (43) vyslala svého staršího synka Tadeáše (4) do školky a s maličkým Matoušem (1) zůstala doma. Ten však nešťastnou náhodou přepadl přes sedačku a zlomil si ruku. Ustrašená matka Monika s malým vyrazila rovnou do nemocnice, kde čekají na operaci...

Děti jsou mnohdy křehké jako porcelánové vázy a stačí jediná vteřina, kdy se rodič nedívá, a problém je na světě. Monika Absolonová je v současné době v Thomayerově nemocnici se synem Matoušem, který doma přepadl přes sedačku a zlomil si ruku. Informovala o tom na sociálních sítích.

Nešťastná náhoda

„Nevím, jak jste začali nový školní rok vy… Tadeáš dobře, ve školce byl nadšen jako vždycky. Ale Matouškovi to úplně nevyšlo. Spadl doma přes sedačku a má zlomenou ručičku. Čekáme na operaci. Věřím lékařům v Thomayerově nemocnici, že vše dobře dopadne, takže se bojím jen malinko, ale nechci, aby našeho miminuse něco bolelo. Držte mu prosím pěsti. Děkuju a dávejte na sebe pozor! Stačí mžik a je to,“ napsala vystrašená Absolonová.

Pod fotkou se objevily desítky komentářů, ve kterých lidé píší, že na malého Matouše myslí a drží mu palce. Syny Tadeáše a Matouše má Absolonová se svým manželem Tomášem Hornou.

Související články

Další články