Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

VÝSTRAHA METEOROLOGŮ: Ženou se na nás silné bouřky. Udeří už ve čtvrtek!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Počasí nám tedy dává pěkně zabrat. Nejdřív tropy, potom zima, teď zase déšť. Pokud jste si mysleli, že už nás bouřky na nějaký čas definitivně opustily, musíme vás zklamat. Na Česko se žene další vlna silných bouřek. A udeří už zítra!

Ve čtvrtek se do Česka vrátí silné bouřky, které nás nějakou dobu pěkně potrápí. Takže byste si ráno měli s sebou zabalit deštníky, aby vás to nechytlo, zrovna když budete venku na ulici. Nemusíte se ale bát, že by se zase ochladilo. Teplé počasí bude dál. Zítra by měly teploty vyšplhat na 27 až 31 stupňů, na severovýchodě bude ale jen 25 stupňů

Přeháňky a bouřky by se měly do Česka vrátit už ve čtvrtek odpoledne. Večer už by mělo bouřit v celé republice. Tlaková výše, která je v tuto chvíli nad střední Evropou, totiž bude během čtvrtka slábnout a počasí v Česku tak bude během večera ovlivňovat tlaková níže Bouřky tedy můžeme očekávat od západu a vydrží až do pátku.

O víkendu už se nedočkáme teplot nad 30 stupňů, ale bude pořád teplé počasí s teplotami kolem 27 stupňů Bude ale zataženo až oblačno a na většině území Česka by mělo pršet.

Související články

Další články