Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vystoupení slepeckého dua v Hlasu rozbrečelo Daru i Martu: Podívejte se na jejich dojemný příběh a budete ronit krokodýlí slzy

O štěstí v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska se pokusilo i slepecké duo Blanka Janečková a Martin Svátek. Jejich dojemný příběh vzal za srdce porotkyni Martu Jandovou (39) i Daru Rolins (41), které se během jejich vystoupení rozbrečely jako želvy.

„Zpíváme spolu od školních let,“ prozradila Blanka, která oba do soutěže přihlásila. I když Martin nejdřív nechtěl, nakonec si to rozmyslel a s Blankou nacvičil duet. Přestože jsou oba odmala nevidomí, dokázali, že i tento handicap jim nemůže zabránit v tom, aby si života užívali naplno. „Narodila jsem se s vrozeným šedým zákalem,“ uvedla Blanka, která rozezná jen den a noc.

„Záleží, jestli se z toho poděláte, nebo se zvednete a řeknete si, že něco chcete dělat a zjistíte, že to jde,“ dodal Martin.

Dojemnou scénu, při které měli slzy na krajíčku také pánové koučové, uvidí televizní diváci na Nově už ve středu 5. března!

Související články

Další články