Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Honzu Bendiga ostuda v AZ-kvízu netrápí. Na odporné hejty reagoval s humorem

Jan Bendig a Marsell Bendig skoro nic nevěděli.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Humor

Výstup bratrů Bendigových v soutěžním pořadu AZ-kvíz baví celý český internet. Umělci Jan a Marsell totiž předvedli totální absenci kulturního a společenského přehledu. Známý grafik TMBK na své sociální sítě přidal koláž, v níž obličeje sourozenců vyměnil za tváře postav z filmu Blbý a blbější. Vtipnou karikaturu okomentoval i sám zpěvák a v diskuzi se nebál reagovat i na některé nechutné komentáře. 

Jan a Marsell Bendigovi se objevili v soutěžním pořadu AZ-kvíz, který vysílá Česká televize. A sourozenci předvedli pro národ opravdu humornou podívanou. Nevěděli totiž téměř nic z toho, na co se jich moderátor Aleš Zbořil zeptal.

Ke svému vystoupení se posléze vyjádřil i Bendig. „Já si myslím, že přehled mám. Ale určitě nejsem atomový inženýr, nevím všechno. Samozřejmě že spokojen nejsem. Najednou když jste v tom legendárním studiu, slyšíte tu legendární znělku a naproti vám stoji Aleš Zbořil, v zákulisí vás pozoruje Leoš Mareš, chytnete trému, i když nechcete,“ hájil se zpěvák v rozhovoru pro eXtra.cz.

Lidé se dál baví

Grafik TMBK si vzal toto humorné představení na paškál a vytvořil koláž, kterou posléze umístil na sociální sítě. Na těla Jana a Marsella přimontoval hlavy Jima Carreyho a Jeffa Danielse ze snímku Blbý a blbější. A lidé v komentářích se mohli potrhat smíchy.

„Nesměju se výkonu kluků, ale tomu, jak pohotově jste našel tuhle dvojici,“ napsala Mia. „To nemá chybu,“ připsala Martina. „Ouuuuu... tenhle díl skoro až nešel dokoukat. Normálně jsem se styděla za ně,“ napsal profil Maminčin bazárek. „To je strašný dno,“ okomentoval André. „Mně beze srandy chvilku přišlo, že Marcel neumí ani některá čísla,“ napsala Michaela.

Doporučené video: Rozhovor s Janem Bendigem.

Sám sobě se v komentářích zasmál i Bendig. „Upřímně tohle je trefný,“ okomentoval koláž. "Aspoň že přiznáš, že jste úplně tupí," reagoval David. Bendig se ale nedal rozhodit. "Tak nebudu blbej, ne?" opáčil se smíchem.

Řada komentářů byla přímo přes čáru. Přesto se jim Bendig vysmál. "Snad nečórli ten atlas hub a pexeso," napsal jeden z komentujících. "Já jdu jen po kabelech," reagoval promptně zpěvák.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy