Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vystavili je jako zvířata v zoo! Jak vypadají manželé z pořadu O 10 let mladší po roce?

Zdroj: tv nova
+ Dalších 8 fotografií
neskutečná proměna
Včera jste mohli vidět na televizi Nova premiérový díl reality show O 10 let mladší. V této epizodě jsme se seznámili s motorkářským párem Janem a Renatou. Oba dva nebyli spokojeni se svým vzhledem a prošli razantní změnou. Jak oba účinkující a manželé vypadají rok po natáčení? A povedlo se jim změnit životní styl k lepšímu?

Včerejší první díl nového pořadu O 10 let mladší byl nejen hodně diskutovaný, ale také velmi emotivní. Začátky proměny nebyly ani pro jednoho jednoduché. Oba dva manželé byli od sebe na měsíc odděleni.

Renata si evidentně proměnu po celou dobu náramně užívala a na konci, když došlo k odhalení, byli všichni překvapení. Když se paní Renata a Jan viděli v zrcadle, neměli slov. S výsledkem byli náramně spokojeni.

Diváci si pořad vesměs pochvalují, ale jedna věc je pěkně vytočila! Nelíbí se jim, jak na začátku pořadu vystavili Jana a Renatu do průhledné vitríny. „Je to nedůstojné,“ komentuje situaci žena na sociálních sítích. Samotná Renata i Jan přiznali, že jim tento moment nebyl vůbec příjemný.

Jak ale manželé vypadají dnes? A změnil se razantně jejich život? "Daří se nám dobře, jsme spokojeni. Udělali jsme pár změn v životě. Dokonce jsme vyměnili motorku," popisují paní Renata s Janem.

"Trochu jsme nabrali kila navíc, jelikož jsme byli na dovolené a tam nešlo dodržovat jídelníček důsledně. Ale v normálním životě jsme se snažili jídelníčky dodržet, zařadili jsme víc zeleniny a zdravých potravin. Dokonce jsem dostala i koloběžku, a tak se hýbu rozhodně víc než předtím," usmívá se Renata.

Chcete vidět, jak vypadají po roce sympatičtí manželé? Podívejte se do galerie, kde naleznete fotografie.

Související články

Další články