Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vystavila svoji fotku na sociální síti a ta se hned stala hitem internetu. Co je na ní zvláštního?

Molly se za svoje tělo rozhodně nestydí.
Zdroj: facebook.com
Molly Galbraith sdílela na sociální síti fotografii, která není vůbec ničím zvláštní. I přes to se hned stala hitem internetu! Když se na ni podíváte pozorně, nezpozorujete nic extra. Čím si to zasloužila?

Fotka se po sociální síti šíří hlavně kvůli popisku, který pod ni žena napsala. „Toto je moje tělo. Není to fotka před. Není to fotka ani po. Tak se to stalo, takhle moje tělo vypadalo jedno úterý v prosinci. Je to fotka ze života.“ Svým výrokem tak vyjádřila svůj postoj k novoročním předsevzetím a k hubnutí.

Pod fotografii Molly také napsala, že její tělo bylo veřejně hodnoceno, souzeno a kritizováno. A podle něj se posuzovala i její úroveň jako fitness trenéra. A to je pozitivní i negativní. Všem chce naznačit, že je svobodná a rozhodně se se svojí postavou nebude trápit. Cítí se dobře, dělá, co ji baví, a to je nejdůležitější.

Molly totiž není příliš tlustá, příliš velká, příliš štíhlá ani příliš svalnatá. Ukázala, že se má ráda taková, jaká je, a to inspirovalo mnoho žen. Všichni teď její příspěvek sdílí.

Související články

Další články