Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Vyšplhejte se na Mont Blanc z pohodlí svého domova

Ve spolupráci Google Street View a špičkových horolezců vznikly dokonalé
snímky celé nejvyšší hory Alp a Evropy.
Google Street View se zdokonaluje čím dál víc. Už to není pouze o ulicích, tato služba vám odteď nabízí mnohem víc. Nyní se můžete kochat horami anebo nahlédnout pod vodu. S pomocí vrcholových horolezců stvořil elitní tým Googlu dokonalé snímky. Díky nim se teď můžete vyšplhat na nejvyšší horu Mont Blanc.

Od této chvíle už nebudou vaše výlety po Google Street View fádní a nezáživné. Google nabízí ten nejúžasnější zážitek ze všech. Můžete se podívat na Mont Blanc a nemusíte kvůli tomu nikam jezdit. Z pohodlí své postele si prohlédnete každý detail nejvyšší hory Alp a Evropy.

Tento dech beroucí okamžik pro vás přichystali špičkoví horolezci Ueli Steck, Candide Thovex a Killan Journet. Za pomoci Google Street View vám ukážou tuto nádhernou horu z úplně jiného pohledu.

Tato novinka má také vzdělávací funkci. Alpy se v důsledku měnícího se klimatu velmi změnily. Následkem toho můžeme pozorovat, jak ustupují ledovce. Pro spoustu lidí tak bude výlet na Mont Blanc přes Google Street View obohacující o nové poznatky.

Určitě tuto novinku vyzkoušejte. Naskytne se vám úchvatný pohled na horu, na kterou byste se nikdy nedostali.

Mohlo by vás zajímat

Další články