Nečekal, co se stane, až vyleze na vrchol hory. Chtěl se jenom porozhlédnout, nadýchat se čerstvého vzduchu a přemýšlet, kolik kilometrů asi ušel, a být na sebe patřičně hrdý. Objevil tam ale vzkaz, který ho doslova šokoval. Předchozí turista se v něm svěřil s něčím, co dostalo celý svět.

Chtěl napsat svoje jméno do návštěvní knihy, aby každý věděl, že tam byl i on. Když ji ale otevřel, nevěřil svým očím. Čekalo ho opravdu obrovské překvapení. Turista, který na horu vyšplhal už před ním, tam zanechal opravdu zajímavý vzkaz. Co v něm bylo?

"Jsem nahý a všem to doporučuji. A taky jsem na drogách, také vám to doporučuji,“ svěřil se nahý turista. Muž hned vzkaz vyfotil a sdílel na sociální síti. Nevěděl, jestli se tomu má smát, nebo brečet. Představa nahého zdrogovaného turisty na vrcholku hory ale byla spíše legrační.

Fotografie se ihned stala hitem internetu. A lidé na ni samozřejmě reagovali. A docela vtipně! „Ten papír je ještě nasáklý od té drogy. Přeji příjemnou cestu dolů,“ smáli se přátelé muže. Tak snad se muž vrátil v pořádku domů a neměl tendence se uprostřed cesty svlékat.