Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vyspěte se originálně: 6 nejbožejších polštářů přesně do vaší ložnice

Odkaz na slavnou trilogii Kmotr. Když máte koňskou hlavu v posteli, jste
v háji.
+ Další 2 fotografie

Určitě jste už slyšeli o tom, že pro dobré spaní je důležitá barva vaší ložnice, směřování oken a taky povlečení, do kterého každý večer zalézáte, aby se vám ráno nechtělo vystrčit ani nos.

Lidé si poslední dobou oblíbili uklidňující barvy jako modrou, zelenou, zemité odstíny hnědé a šedé, ale v českých ložnicích aby tedy originalitu pohledal. Je pravda, že nezvyklé povlečení je celkem těžko k sehnání, ale kdo není lenivý trošku zapátrat, najde hodně zábavné kousky.

Třeba kmotrovskou koňskou hlavu v posteli, což odkazuje na slavný román Maria Puza. Hlava je jasný vzkaz, že bude brzy po vás, takže se to hodí jako dárek pro někoho, na koho máte pifku. Jestliže vás otravuje příliš tulící se přítelkyně, co si nedokáže v posteli najít svůj prostor a vytlačuje vás na okraj postele o šířce deseti milimetrů, i vy si tady pro ni najdete jedno věnování.

Stačí jen popustit uzdu fantazii a trochu zapátrat, co by se vám hodilo na zábavnější spaní a lenošení.

Mohlo by vás zajímat

Další články