Svého času si popularitu značně užíval a nebyla jediná noc, kterou by strávil sám. Postel mu zahřálo více než 400 žen a on dostal přezdívku Casanova. Na Twitteru má přes 90 000 sledujících a každým dnem toto číslo stoupá.

Jak už to tak ale bývá, když máte něčeho příliš, začne vás to štvát. Benny se natolik přesytil sexu, že už o něj nemá zájem. Slečny přestal úplně kontaktovat a jeho život se zásadně změnil.

Teď je nešťastný, osamocený a není schopný vydržet ve vztahu déle než týden. Všechny jeho ctitelky touží pouze po sexu. Nemůže najít žádnou, která by se ráda usadila a měla dlouhodobý vztah.

Jednou se také Benny objevil v londýnské televizi Channel 4 TV, kde popsal, jak to teď s ním je.

„Všechny byly zvyklé, že s nimi chci strávit pouze noc a pomilovat se. Spoustě slečen, se kterými jsem spal, to tak vyhovovalo a mně po určitou dobu také. Teď ale zjišťuji, že většina žen touží opravdu jen po sexu. Já bych se ale rád usadil. Od jisté doby nejsem schopný se přinutit k sexu. Můj nejdelší vztah trval pouhý týden,“ říká Benny zklamaně.

„Po všech těch zkušenostech, večírcích a nekonečných jednorázovkách bych rád našel ženu pro život. Moc si přeji rodinu. To, že jsem se všemi spal, mi poškodilo pověst. Některým jsem dokonce ublížil. Teď mě to moc mrzí,“ tvrdí mladý Casanova.

Benny dále říká, že od chvíle, co začal nový rok, byl na rande asi se šesti slečnami. Žádná z nich ale neměla o vztah s ním zájem. Všechny se bojí, že je Benny opět jenom využije a odkopne.

Přesto stále doufá, že se mu jednoho dne podaří k sobě najít partnerku, se kterou si bude perfektně rozumět.

Denně mu posílá na tisíc slečen své nahé fotky. S ním už to ale ani nehne.