Škole hrozí ztráta akreditace v důležitém oboru a mezi studenty panuje pořádná panika, která se přenáší na pražské večírky zlaté mládeže, neboť univerzita je vyhlášená tím, že na ní studovala a studuje řada celebrit.

Magistrou se na tramvajové škole (pokud vás nepřejede tramvaj, měli byste ji dostudovat) stala Ivana Gottová, Zorka Hejdová, Iva Kubelková, Iveta Vítová, Pavlína Danková, Jiří Mádl, Karla Mráčková a pozor, dokonce i Michaela Štoudková, což je unikum v celosvětovém kontextu. O studiu zde prý uvažuje Ornella Štiková, která to má v plánu dotáhnout až na doktorát a pak se uvidí.

Pokud nedopadnou složitá právní vyjednávání s ministerstvem školství, bude se zřejmě ústav podle ministra Marcela Chládka finančně podílet na dostudování svých studentů na jiných vysokých školách, což by pro některé studující z řad šoubyznysu mohlo představovat pořádný oříšek.

Nejde prý o diplomovou práci Ivany Gottové ani mimořádně zajímavé „studium“ Miss World Táni Kuchařové, nadřízené orgány prostě a jednoduše shledaly závažné nedostatky, čemuž se hodlá škola bránit právní cestou.

Tak snad to dopadne, jinak se Ornellka bude muset obrátit na méně prestižní univerzitu v Cambridge.