Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vysoká hra se stala nedělním hitem: Kriminální thriller diváky rozdělil na dva tábory

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
Minisérie Vysoká hra se stala nedělní jedničkou ve sledovanosti, která diváky zaujala dokonce i víc než kultovní komedie Slunce, seno, jahody. Na kriminální thriller od režiséra Sametových vrahů mají však lidé rozporuplné názory. Zatímco podle některých jde o kvalitní podívanou, jiní tvrdí, že se především kvůli velkému množství postav úplně neorientují v ději.

Podle webu Mediaguru měla první část dvoudílné minisérie Vysoká hra v neděli sledovanost 1,29 milionu diváků. Nejen že šlo o nejlepší číslo celého večera, ale dokonce celého dne. Kriminální thriller se tak stal podobným hitem, jakým byly minisérie Marie Terezie či Stockholmský syndrom

Ačkoliv ve sledovanosti neměla Vysoká hra v neděli konkurenci, spousta diváků se ve svých reakcích na sociálních sítích i filmových serverech shoduje na tom, že ději není možné zcela porozumět. „Je celkem obtížné orientovat se v množství postav, někteří hráči nám nebyli představeni. Obávám se, že za týden nebudu vědět, kdo je kdo,“ psal jeden z komentujících, s jehož názorem souhlasili mnozí další.

Orientace v ději sice není pro diváky úplně jednoduchá, shodují se však na tom, že nejde o tak velký problém, a stále se těší na rozuzlení. Ačkoliv tato minisérie se s úspěchem Marie Terezie zřejmě nemůže srovnávat, rozhodně diváky baví.

Obsazení

Pokud diváci něco skutečně chválí, je to herecké obsazení. Především Richarda Krajča (42) v hlavní roli vychvalují do nebes. „Zjišťuju, že Krajčo je neskutečně přirozený herec, škoda že netočí víc,“ psal jeden z komentujících.

Související články

Další články