Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vysoká hra diváky nezklamala ani nenadchla: Největší kritika se snesla na Richarda Krajča

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 10 fotografií
reakce
V neděli diváci sledovali druhý díl minisérie Vysoká hra. Názory diváků byly rozporuplné, avšak nejvíce se zaměřily na představitele hlavního hrdiny Richarda Krajča.

Diváci se rozdělili na dva tábory, když sledovali premiéru minisérie Vysoká hra. Někteří vnímají celý snímek jako úpravu našeho vládního systému, což jim dost překáželo při sledování. Samotný snímek diváky nebyl příliš kritizován, je považován za kvalitnější českou jednohubku, kterou ale určité aspekty kazí, proto nedostal nijak vysoké hodnocení.

Richard Krajčo a negativní ohlas

Největším kamenem úrazu byl podle diváků samotný Richard Krajčo, představitel hlavní postavy. Několik diváků bez okolků napsalo, že se pro danou roli absolutně nehodil a překážel jim, protože jako drsný policista je nepřesvědčil.

V dalších recenzích je psáno, že celé obsazení slibovalo v trailerech mnohem víc, než ve skutečnosti předvedlo. Pozitivní ohlas získal Ondřej Vetchý a Miroslav Donutil.

Režie a scénář

Podle několika diváků není práce režiséra Jiřího Svobody nijak špatná, ale domnívají se, že by se to dalo zvládnout lépe. Scénář se zdál kritikům předvídatelný a jednoduchý, druhé straně připadal svižný, ucelený a pochopitelný. Diváci tvrdí, že snímek se musí vnímat a mělo by se u něj přemýšlet.

Související články

Další články