Rakovina (většina lidí shání FS kvůli této nemoci) nevznikla v organismu přes noc, ale vyvíjí se několik let. Rozhodně nestačí vzít si údajně zázračné FS, je třeba především změnit životní styl, ať už je to strava nebo omezení stresu. Naprostým nesmyslem je také vzdát se chemoterapie. "V mnohých akutních případech, kdy se rakovina rozbujela natolik, že na přírodní léčbu je pozdě, je chemoterapie jedinou, u nás dostupnou léčebnou metodou, kdy lékaři pacienta doslova seberou hrobníkovi z lopaty,“ uvádí anonymní pisatel na legalizuj.to, který má s FS velké zkušenosti.

FS údajně léčí nespavost, stabilizuje hormonální rovnováhu, zvyšuje chuť k jídlu, způsobuje mírné hubnutí, léčí roztroušenou sklerózu, regeneruje mozek u degenerativních onemocnění – různé mozkové příhody, Alzheimer atd. Prý účinně léčí rakovinu a její metastáze včetně rakoviny slinivky. A pomáhá utišit bolest.

FS si můžete pořídit pouze v registrovaných lékárnách, pokud si ho vyrobíte doma, je to nelegální. Pokud vás někdo udá, máte na krku výrobu a přechovávání jedů a omamných látek. V případě, že se o vaše vyrobené FS ještě s někým podělíte, přibude vám k tomu distribuce drog.