Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vysoce kvalitní norské omega-3 s vitamínem D způsobily v Česku bouři!

Vysoce kvalitní norské omega-3 s vitamínem D způsobily v Česku bouři!
Zdroj: Naturamed
Vitamín D ZDARMA

„Chcete je taky vyzkoušet zdarma?“ ptá se s úsměvem Martin Kozelský, generální ředitel společnosti NaturaMed Pharmaceuticals, gigantu v prodeji omega-3.

Je to opravdu pravda? Rozdáváte omega-3 zdarma? Bez dalších závazků?

Odpověď je ANO. Chceme přispět ke zdraví a pohodě lidí a do každé domácnosti nabízíme 30denní balení zdarma – tímto způsobem má každý možnost vyzkoušet naše vysoce kvalitní výrobky. ZÍSKEJTE 30denní vzorek ZDARMA!

Omega 3 jsou bestsellerem!

„Omega-3 jsme představili již před 15 lety a dnes je náš product OmegaMarineFORTE+ s vitamínem D lídrem na českém trhu,” dodává hrdě.

Během těchto let vyzkoušely výrobky NaturaMed téměř 2 miliony lidí. Vyzkoušejte norské omega-3 ZDARMA!

V této těžké době všichni hledáme NĚCO, co by nás pomohlo udržet zdravé. Může být těžké se rozhodnout, který doplněk stravy si zvolit a jak nám pomůže zůstat nad věcí.

Omega-3 – obzvlášť důležité pro zdraví srdce!

Ptáte se proč? Jednoduše proto, že pravidelně nejíme dostatek tučných ryb, jako jsou losos, makrela, sleď apod. Abyste získali dostatek super zdravého a důležitého oleje s omega-3, který podporuje zdravé srdce, musíte jíst tučné ryby alespoň 2–3krát týdně. A přiznejme si – to jen málokdo z nás dělá! Vlastně my Češi jíme téměř o 50 % méně ryb než průměrný člověk v EU! Vzorek ZDARMA pro vás!

Obohacený o vitamín D pro podporu imunitního systému

Kromě toho, že je produkt sám o sobě velmi zdravý, je OmegaMarine Forte + obohacen o vitamín D ve formě D3 (nejúčinnější forma) pro podporu imunitního systému – což je zejména dnes nesmírně důležité!

Takže s OmegaMarine Forte+ (omega-3 + vitamín D) je o Vaše zdraví postaráno!

Získejte 30denní balení doručené přímo do vaší poštovní schránky ZDARMA!

Všechno, co musíte udělat, abyste získali 30denní balení ZDARMA, je KLIKNOUT ZDE. Vyplňte své jméno a adresu v objednávkovém formuláři.

Balíček bude doručen přímo do Vaší poštovní schránky a zaplatíte pouze poštovné 49 Kč. Je to jen vzorek – nic víc!

Nechte OmegaMarine FORTE + zaujmout ve Vašem srdci stálé místo! KLIKNĚTE ZDE pro balení ZDARMA!

OMEGA-3 JSOU NEJVÍCE ZDOKUMENTOVANÝM DOPLŇKEM STRAVY NA SVĚTĚ – VÍCE NEŽ 10 000 VĚDECKÝCH STUDIÍ POTVRZUJE JEJICH ZDRAVOTNÍ VÝHODY a ZDRAVOTNÍ ORGÁNY DOPORUČUJÍ DENNÍ UŽÍVÁNÍ.


Další články

Nejnovější kauzy