Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vysněná hollywoodská dvojka Ben Affleck a Matt Damon prý připravuje televizní sitcom! Za společný film dostali Oscara, co přijde teď?

Mohou být vlastně i vtipní?
Zdroj: Profimedia.cz

Když spolu tihle dva kamarádi napsali svůj první scénář, z čehož vznikl film Dobrý Will Hunting, hned za to dostali Oscara Postupem času se jejich cesty rozešly a každý se začal věnovat své velkolepé hollywoodské kariéře, ale teď se znovu dávají dohromady. Rozhodli se totiž vytvořit televizní sitcom

Jejich komediální projekt má název More Time with Family, což v překladu znamená Více času s rodinou. Jak už to napovídá, hlavním hrdinou je muž a manžel, který se rozhodne zásadně omezit svoji snahu po velké kariéře a trávit více času se svou ženou a dětmi.

Televizní stanice si zatím objednala první díl, na který se podívají, a když se jim bude líbit, natočí se celá první série. Ben Affleck a Matt Damon by ale neměli v sitcomu hrát, možná si nechají místo pro občasné hostování. V hlavní roli by se měl objevit herec Tom Papa, který už s Damonem hrál v několika filmech.

Horší je, že ta premisa sitcomu připomíná milion dalších existujících sitcomů. Může mít něco takového úspěch?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy