Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Výsměch nebo poklona instagramerkám? V tomhle videoklipu najdete obojí!

Dvojice hudebníků ve složení Veronika Kratochvílová a Aleš Zenkl, který v minulosti působil vedle Michala Hrůzu nebo Miro Žbirky, vypustili do světa svůj barevný a rozjuchaný videoklip, ve kterém sdílí svůj názor na umělý a "dokonalý" svět Instagramu.

„Za filtrem smíš se smát“, je jedním z mnoha vzkazů, které posílají Instagramovým královnám a jejich followerům. Jestli jim tím vzdávají hold, nebo se jim vysmívají, je však otázkou.

„Sociální sítě nás ovlivňují víc, než jsme sami ochotni si připustit. Scrollováním Instagramu jsem schopná trávit poměrně hodně času a to prostředí je mi nějakým zvrhlým způsobem příjemné. Vlastně by mi nevadilo stát se na chvíli tou Instagram Queen,“ uvedla Veronika Kratochvílová, která si poprvé vyzkoušela zpívat česky.

„Občas mi zůstává rozum stát nad tím, kdo všechno se v tomhle prostředí prosazuje. V písni IQ jsem se tudíž zkusila naladit na jejich vlnu. Myslim, že by mi to šlo,“ doplňuje.

Co by na to asi řekly instagramové královny?

Související články

Další články