Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vysmátý hošík, pak zajda v SuperStar: Tak šel čas s Benem Cristovao, který slaví 32 let

Zdroj: Instagra, TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
Všechno nejlepší
Bylo mu jednadvacet, když se přihlásil do SuperStar a splnil si svůj sen. Ben Cristovao (32) sice pěveckou show nevyhrál, probojoval se ale do finále a jeho hvězda začala stoupat. Dnes je z něj jeden z nejpopulárnějších zpěváků v Česku a slaví už dvaatřicáté narozeniny!

Jeho hity zná snad každý, kdo není fanda dechovky. Ben Cristovao (32) je jedním z nejvýraznějších českých zpěváků. A není to proto, že po tatínkovi napůl pochází z Angoly.

Ben se narodil 8. července 1987 v Plzni, vyrůstal ale v Praze. Ještě předtím, než se vrhl na budování pěvecké kariéry, profesionálně jezdil na snowboardu a i na něm sklízel úspěch. Pak přišel rok 2009, první Česko-Slovenská SuperStar a Benovi se měl navždy změnit život.

Sice šel ve finále z kola ven, hned po vyřazení ze soutěže ale začal tvrdě makat. A to se mu vyplatilo. Jeho klipy mají stamiliony zhlédnutí, na Instagramu ho sleduje 725 tisíc lidí. Kromě muziky se věnuje i bojovým uměním a je vegan.

V roce 2018 se stalo něco, co SuperStar v Česku nepamatuje. Ben se do soutěže vrátil v roli porotce. Dokázal se tak do nadějných zpěváků vžít, věděl, co prožívají, a hodně jim pomáhal. Taky ale způsobil poprask, když se opil na večírku a pořádně tam řádil.

Dnes slaví Ben už 32. narozeniny a fanoušci na něm oceňují především skromnost. "Kdybych si mohl na narozky něco přát, tak je to ať se tento víkend mile usměješ alespoň na jednoho člověka či žvíře, které neznáš," napsal Ben na Instagram k vysmáté fotce z útlého mládí. Zároveň nezapomněl poděkovat za přání.

My se připojujeme a přejeme všechno nejlepší!

Související články

Další články