Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vysmátá Krainová s Arichtevou i rozdováděný Jordan Haj: Celebrity zazářily na letní akci

Krainová, Pártlová a Arichteva na akci Amazing places.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
Módní policie

Celebrity v čele se Simonou Krainovou, Veronikou Arichtevou nebo Emmou Smetanou se zúčastnily akce na Statku Oblík. A protože se jednalo o událost bez uvedeného dress codu, hvězdy to se stylizováním nijak nepřeháněly, čehož si přítomní redaktoři eXtra.cz hned všimli. Na to, jak se celebrity oblékly, se podívejte v galerii. 

Modelka Simona Krainová na akci dorazila ve společnosti manžela Karla Vágnera ml. Na sobě měla stylové černé sako s ohrnutými rukávy, volnější černé kalhoty, bílé tenisky a kabelku přes rameno. Modelka tak opět dokázala, že nošení pánských oděvů je sexy a rozhodně není výhradou pouze pro muže.

Na Statek Oblík dorazila i herečka Veronika Arichteva, která zvolila směsici několika stylů. K dlouhé růžové sukni s volánky si totiž vzala černou koženkovou bundu, černé robustnější boty a kabelku přes rameno. K Veronice podobný styl sedí a je vidět, že ráda experimentuje.

Oblík plný hvězd

Redakci eXtra.cz neušla pozornost ani dýdžeje Nobody Listena a jeho partnerky hudebnice Annet X. Ti patří k představitelům mladé generace, kteří rádi zkoušejí nové věci a nebojí se odvážnějších a třeba i méně tradičních kombinací. Nobody Listen zvolil tílko s vypolstrovanými rameny a volnější tmavé kalhoty se šátkem zastrčeným za opaskem. Annet X zase měla oversized bílou košili, pod ní asymetricky střižený černý top, perlový náhrdelník, volné černé kalhoty, černé kozačky a lesklou černou kabelku.

Akci, kterou pořádal zprostředkovatel ubytování Amazing Places, si nenechala ujít ani zpěvačka Martina Pártlová, Mariana Prachařová, zpěvačka Emma Smetana s Jordanem Hajem, influencerka Nikola Čechová nebo DJ Kapitán Demo.

Co dalšího přítomné celebrity oblékly, na to se podívejte v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy