Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vysmátá koule! Máme fotku mámy, která své dítě nechala spadnout ke gorile. Táta je kriminálník!

Michelle Gregg a Deonne Dickerson. Tato dvě jména si zapamatujte. Jedná se o rodiče čtyřletého klučiny, který v Cincinnati spadl do výběhu goril. Chlapci se nic nestalo, mohutný gorilí samec ho chránil. Nakonec ale vedení zoo dalo pokyn, aby lidoopa zabili.

V neděli jsme vás informovali o tom, že do výběhu goril v americkém městě Cincinnati spadl čtyřletý hoch. Psali jsme o tom ZDE.

Vedení zoologické zahrady nejprve tvrdilo, že lidoopa museli zabít, protože hrozilo, že dítěti ublíží. Jenže všechny dostupné záběry zatím ukazují, že gorilí samec Harambe chlapce chránil.

Také ředitel zoo Thane Maynard před novináři přiznal, že gorila klučinovi vůbec neublížila. Jen se nevědělo, co by samec mohl v rozrušení udělat, tak ho pro jistotu zabili.

Lidé na celém světě ale smrt vzácného lidoopa oplakávají. Na vině je podle nich matka, která nebyla schopná své dítě ohlídat.

„Společnost až moc rychle soudí, lidé si říkají, jak mohl rodič spustit své dítě z očí. Kdo mě zná, ví, že já své děti úzkostlivě hlídám. Nehody se prostě stávají a já jsem ráda, že byli ti správní lidé na správném místě,“ napsala matka chlapce na svůj facebookový profil.

Jenže svědkové popsali, že chlapec matku provokoval a říkal jí, že vleze blíže k vodě. Pak už bylo slyšet jen šplouchnutí vody.

Matka se diví, jak mohl její syn vylézt na plot. Chápeme, tahle paní má ráno problém vylézt z postele. Pěkné kvítko je ale zejména otec dítěte. Podle Daily Mailu má za sebou nechutnou kriminální minulost. Seděl za rvačky, vloupání, obchodování s drogami a držení střelných zbraní. Prostě gangster. Dnes si ale hraje na zodpovědného tátu a na Facebook dává fotky svých dětí.

Matka pracuje v Cincinnati jako pomocná síla v místní školce. Lidé na celém světě podepisují petici, která chce spravedlivé potrestání zbytečné smrti. Gorilí samec si prý zaslouží spravedlnost. Otázkou je, zda nakonec matka chlapce nebude žalovat zoo za to, že plot ke gorilám šel přelézt…

Související články

Další články