Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vysmátá Aneta Vignerová má o Kolečko víc: Malý Jiřík brzy oslaví rok a je celý tatínek

Zdroj: Archiv Aneta Vignerová
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Modelka Aneta Vignerová (33) zažívá šťastné období. Její syn Jiříček zanedlouho oslaví jeden rok a půvabná Aneta se jej s tatínkem Petrem Kolečkem (36) nemůže nabažit. Po prodělaném koronaviru se na svých sociálních sítích chlubí snímky jako z reklamy na štěstí a je zřejmé, že podoba otce se synem je čím dál větší.

Za několik dní to bude přesně rok, co se modelka Aneta Vignerová stala maminkou rozkošného syna Jiřího, kterého má s uznávaným scénáristou Petrem Kolečkem. Jejich syn roste jako z vody a podobu s tatínkem má čím dál zjevnější. „Malé velké kolečko, tatínkova kopie,“ napsala jedna z fanynek k jednomu ze snímků, které modelka sdílela na svých sociálních sítích. Vyniká na nich nejen zjevná podoba, ale také láska a radost. Není divu, že půvabná maminka září víc než kdy jindy „Den jako malovaný, tolik sněhu ani nepamatuji a těch šťastných dětí všude,“ napsala Aneta k fotografii z procházky, kterých si teď po delší době užívají naplno.

Prodělaný koronavirus

Aneta se na svých sociálních sítích před nedávnem svěřila, že se celá rodina potýkala s koranavirem, který už mají naštěstí za sebou, a tak si užívají života opět naplno. „Tak covid máme za sebou a konečně hurá na sáně,“ svěřila se na svém Instagramu s nadšením.

Partnerem Anety Vignerové je uznávaný scénárista Petr Kolečko, který napsal scénář k velmi úspěšnému seriálu Most nebo Okresní přebor. Podílel se na scénářích pro televizní seriály Vinaři, Čtvrtá hvězda,Trpaslík a na satirickém seriálu z českého fotbalového prostředí Vyšehrad nebo seriálu z hokejového prostředí Lajna. Chopil se také režie úspěšného filmu Přes prsty.

Související články

Další články