Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vysloužilý hokejista Petr Čajánek se stane počtvrté otcem: Jeho misska Habáňová je těhotná

Zamilovaná dvojice.
Zdroj: Se souhlasem M. Habáňová
+ Dalších 7 fotografií
Těhotenství

Bývalý hokejista Petr Čajánek (47) a miss Michaela Habáňová (26) čekají miminko. Radostnou zprávu zveřejnily na svých Instagramech. "Klokan přiletí v srpnu," napsali. 

Petr Čajánek a Michaela Habáňová dlouho svůj vztah tajili. Když se ale nyní zpětně podívají do minulosti, mohli by ze svého příběhu napsat román. Jejich cesta lásky nebyla vůbec jednoduchá. To už je ale pryč a nyní dvojice čeká svoje první miminko.

Dvojice bude rodiči

"Klokan přiletí v srpnu. Na Vánoce jsme si nadělili jeden malý dáreček. Bude nás víc!" napsala Michaela v příspěvku na Instagramu.

Začátek vztahu
První jiskra mezi bývalým hokejovým reprezentantem a krásnou Českou Miss 2017 přeskočila, když Michaela začala chodit s jeho synovcem, jak už redakce eXtra.cz psala. "S jeho synovcem jsem chodila osm let," přiznala tehdy Michaela. První spekulace o vztahu s Petrem odhalil Expres.cz. Poté se stala chůvou Petrových tří dětí, které má s bývalou manželkou Kateřinou. Jejich vztah ale nakonec skončil rozvodem, protože Petr se do mladší Michaely totálně zamiloval.

"Před nedávnem se s Katkou rozvedl, to je jisté," uvedly pro Blesk zdroje z hokejového prostředí. "Určitě žije s Míšou Habáňovou, jsou spolu velmi šťastní, její táta je úspěšný zlínský podnikatel, majitel několika firem s oblečením," řekl dodal zdroj. Poté se snažili svůj vztah skrývat před veřejností, to se jim ale nakonec nepodařilo. Když se jejich románek provalil, přestali vše popírat. Michaela od té doby dávala jednu zamilovanou fotku za druhou na své sociální sítě.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy