Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Výsledky se roky nemění, dekolty naštěstí ano! 4 výstřihy, které nás na Slavících bavily!

Zdroj: archiv
+ Dalších 75 fotografií
Na letošním předávání Slavíků se to hemžilo dmoucími se dekolty. Nejvíce zaujala Lucie Vondráčková, která do Česka přijela na otočku. Haně Mašlíkové celkový dojem kazila nepřirozená vyhublost. Stálice sexy výstřihu Ewa Farna a Eva Perkausová to zvládly na jedničku.

Český slavík by měl být především o pěveckých hvězdách, které dostanou vítěznou sošku. Tentokrát je ale docela dost zastínily róby, ve kterých se předvedly některé přítomné dámy. Všechny totiž zvolily modely s hodně hlubokým výstřihem.

Největším překvapením byla jednoznačně zpěvačka Lucie Vondráčková (37), která skončila na třetím místě, ale zaujala hlavně svými pohádkovými šaty, kterým vévodil opravdu hluboký výstřih

I když vyhrála bronzovou sošku, tak naprosto zastínila zlatou Slavici Lucii Bílou (51). U Ewy Farné (24) to zase tak velké překvapení nebylo Obdařená zpěvačka ráda a často vystavuje své přednosti na odiv, takže kdyby tentokrát zvolila jiný outfit, tak nejspíše zklamala.

Moderátorky Eva Perkausová a Hana Mašlíková (35) to také vychytaly. Mašlíková byla nepřehlédnutelná nejenom díky svému poprsí, ale bohužel také kvůli své extrémní hubenosti. To Perkausová je pořádný kus ženské, na které by se nenašlo nic ke zkritizování.

Související články

Další články