Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Výsledky pitvy Hanky Krampolové: Co přesně manželku českého Belmonda zabilo

Výsledky pitvy Hanky Krampolové: Co přesně manželku českého Belmonda zabilo
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 18 fotografií
ZPRÁVA
Náhlá smrt Hany Krampolové zasáhla nejen jejího manžela. Jiřího Krampola (82) se redakci eXtra.cz podařilo zastihnout po návratu ze soudního lékařství, kde si byl vyzvednout pitevní zprávu a promluvit s lékařkou, která zjišťovala přesné příčiny úmrtí jeho milované ženy. Co ji tedy zabilo?

Příčina smrti

„Důvodem úmrtí je celkové selhání organismu. Měla ho vyčerpaný a jak se otevřel vřed, který měla na jícnu nejspíš z kouření, začala krvácet. Trpěla přitom chudokrevností, když přišla o červené krvinky. To všechno to bohužel podpořilo,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol

Už od začátku se vědělo, že příčinou smrti může být krvácení do dolního trávicího traktu, které nakonec bylo tak masivní, že se záchranářům nepovedlo umělcovu manželku po zástavě srdce oživit.

Co se nepotvrdilo

„Paní doktorka si všimla, že v televizi tvrdili, že příčinou úmrtí mělo být krvácení do mozku. To je naprostý blábol. Nevím, kam na to chodí,“ dodal smutný vdovec, který se rozhodl neuspořádat žádný pohřeb, pouze posezení s nejbližšími přáteli

Hana Krampolová se narodila 12. června 1961. Zemřela náhle 3. srpna 2020. Naposledy vydechla ve večerních hodinách ve svém bytě v náručí svého milovaného manžela. Bylo jí 59 let.

Související články

Další články