Psychicky zřejmě ne úplně zdravá žena, která se snaží prorazit již léta v českém showbyznysu, Tachmina Ibragimova vypustila do světa další podnět, který by jí měl zajistit nehynoucí slávu dotýkající se hvězd. Je prý těhotná se svým exmilencem Josefem Koktou (56), toho času spokojeným partnerem a otcem dítěte Ornelly Štikové (21).

„Chcete opravdovou senzaci? Čekám dítě s Koktou!“ vypustila Ibragimova převratnou zvěst na svém facebookovém profilu. „To není nic senzačního, to umí kdejaká obtloustlá gymnazistka!“ reagoval duchapřítomně na Tachminin status jeden z jejích facebookových přátel. Jenže prsatice byla vzápětí připravená i na tento smeč: „Ale i přesto dítě porodím a Quentinek bude mít bratříčka, nebo sestřičku, už se těším!“ svěřila se dáma, která chce být ze všech sil nástupkyní Ornelly a používá k tomu nyní své pravděpodobně větry nafouklé břicho.

A zatímco mírumilovně naladěný Pepíček postuje na Facebook jednu fotku Ornelly nebo Quentina za druhou, za zády mu přitom tiká tato časovaná slavomanská bomba, ze které se klube nebezpečná stalkerka. Jak si teď ženami a osudem těžce zkoušený muž poradí s touto svou zapeklitou fanynkou, se kterou se prý v minulosti skutečně jednou omylem vyspal? Situaci pro vás budeme i nadále monitorovat!