Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vyšetřovatel Kuneš ze seriálu Rapl má kliku: Hynek Čermák má doma prvotřídní kočku!

Vyšetřovatel Kuneš ze seriálu Rapl má kliku: Hynek Čermák má doma prvotřídní kočku!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
láska
Hynek Čermák alias Kuneš ze seriálu Rapl se může chlubit. Doma má o dvacet let mladší manželku a je to neskutečná kočka! Veronika Čermák Macková navíc není jen krásná, ale má i srdce ze zlata. Bojuje za práva zvířat a v loňském roce se vydala pomáhat do Konga.

Veronika Čermák Macková je nepochybně nádherná žena. Hynek Čermák, kterého momentálně můžete vídat v oblíbeném seriálu Rapl, si Veroniku vzal v roce 2017 po dvouletém vztahu a zdá se, že to hrdličkám stále klape. Hynek je na svou ženu patřičně pyšný, svůj Instagram plní jejími sexy fotkami. Pánové, skutečně mu máte co závidět!

Veronika Macková se narodila v Uherském Hradišti roku 1994. Absolvovala Pražskou konzervatoř, kam přešla po čtyřech letech studia na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Hlavní úlohu měla v povedeném psychologickém kraťasu Stíny proměn a úspěch zaznamenala s vedlejší rolí agentky v druhém pokračování Gangster Ka: Afričan. Při natáčení tohoto snímku poznala Hynka Čermáka a téměř okamžitě mezi nimi vznikla láska jako trám.

Veronika se rozhodně nenechává zastínit slávou svého muže. Pohybuje se na divadelních prknech a v loňském roce jste ji mohli vidět i v seriálu V.I.P. vraždy. Kromě herectví se však věnuje i pomoci potřebným. V říjnu 2018 byla v Kongu a svým fanouškům z něj posílala jasné vzkazy. "Zastavme podporu elephant trekkingu a elephant shows v cirkusech! Kvůli lidské zábavě tato zvířata trpí a umírají," napsala k fotografii se slonem.

Hynek Čermák má prostě štěstí. Najít si krásnou, hodnou, milou a dobrosrdečnou dívku je dnes téměř nemožné, sympatickému herci se to však povedlo, a tak si svou lásku střeží jako oko v hlavě. Takovou ženu by chtěl totiž doma každý.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy