Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vyšetřování záhadné sebevraždy ve Výměně manželek: Policie poslala jasný vzkaz

Vyšetřování záhadné sebevraždy ve Výměně manželek: Policie poslala jasný vzkaz
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vyjádření
Krutý osud potkal policistu Stanislava K. (†42), když se při natáčení populární show Výměna manželek oběsil v lese. Výměnu manželek pro TV Nova natáčí externí společnost. Kriminalisté už obvinili jednoho člena externího štábu. Na vyšetřování spolupracuje i TV Nova. Tisková mluvčí moravskoslezských policistů Pavla Jiroušková pro eXtra.cz promluvila o tom, jak to s případem vypadá.

Byl mladý, pořád se usmíval a obyvatelé Slavkova na Opavsku ho měli rádi. Policista Stanislav K. si však při natáčení oblíbené show vzal život tím, že se oběsil. Kriminalisté celý případ vyšetřují a obvinili už jednoho člena štábu, kameramana, z přečinu vydírání.

"Opavští kriminalisté obvinili konkrétní osobu z přečinu vydírání a činí další úkony trestního řízení. Více záležitost komentovat nebudeme," uvedla pro redakci eXtra.cz tisková mluvčí moravskoslezských policistů Pavla Jiroušková.

Na těžké chvíle zůstal sám

Při natáčení to podle svědka neměl Standa K. tak úplně jednoduché. "Při natáčení měl úmrtí v rodině a nechtěl pokračovat. Vyhrožovali mu milionem smluvní pokuty. Když řekl, že jim ho dá, vydírali ho, že ho zničí jako rasistu, vyhazov od policie, vláčení mediální žumpou a podobně," podal svědectví anonymní zdroj. A není to první člověk, který něco takového tvrdí.

Těžkým obdobím procházel Stanislav sám. Nemohl se totiž obrátit ani na svou ženu, která byla kvůli natáčení u druhé rodiny v Olomouci. Před svou smrtí napsal dva dopisy na rozloučenou. Jeden byl přímo pro staršího syna, kterému napsal o tom, co se chystá udělat a kde pak naleznou jeho tělo.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout a připomenout ty nejzvláštnější páry z oblíbené show Výměna manželek.

Související články

Další články