Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vyšetřování vraždy čerpadlářky Jany Š. je u konce: Policie obvinila podezřelé muže

+ Dalších 28 fotografií
mělnicko
Čerpadlářka Jana Š. (†58) zemřela 3. prosince 2018. Stala se obětí dvou lupičů Davida Š. a Ivana H., kteří přepadli benzinovou pumpu u Veltrus na Mělnicku a bez slitování ji zastřelili. Vyšetřování případu je nyní u konce, kriminalisté předali své závěry státnímu zástupci, který připraví obžalobu.

Měsíc po bestiální vraždě čerpadlářky Jany Š. policie dopadla dva podezřelé muže. Dle kamerového záznamu vtrhli na benzinovou pumpu v kuklách a jeden z nich držel střelnou zbraň, z níž na čerpadlářku vystřelil. Pistoli na zesnulou Janu namířil hned ve chvíli, kdy do prodejny společně s komplicem vtrhl.

Z vraždy pumpařky byl obviněn David Š., kterého policie dopadla v lednu letošního roku v penzionu ve Vojkovicích. Jeho komplice Ivana H., který byl obviněn z loupeže, policie dopadla ve stejnou dobu a to v Kralupech nad Vltavou.

Vrahovi čerpadlářky Jany hrozí 15 až 20 let ve vězení, nebo i doživotí. Jeho komplic čelí trestu odnětí svobody ve výši dvou až deseti let. Oba momentálně sedí ve vazbě. Z přepadené stanice si odnesli lup 10 tisíc korun a jeden karton cigaret. David Š. přitom u soudu v lednu odmítl vypovídat a křičel, že na místě vůbec nebyl.

Mohlo by vás zajímat

Další články