Se svým tátou, mámou a mladším bráchou, který také sportuje, žije Giuliano v Itálii. Rodina ale původně pochází z Rumunska. Prostě drsná škola. V době, kdy většina jeho vrstevníků zvládla tak kotrmelec, už klučík chodil po rukách s medicimbalem mezi nohama, vzpíral na hrazdě a metal salta.

„Chodil se mnou do tělocvičny úplně od narození. Bral jsem ho s sebou vždycky, když jsem šel cvičit,“ řekl otec malého chlapce. Táta Iulian sám trénoval od útlého mládí a brání se obvinění kritiků, že chlapci ničí zdraví. „Nikdy bych ho nenechal trénovat samotného. Když je unavený, jdeme spát,“ dodává táta.

Giuliano prý měl dětství jako každý jiný kluk. Baví ho malování a sledování pohádek. Vzpírání má ale nejradši a miluje pozornost a potlesk diváků. Navíc má tři mladší sourozence, se kterými si může hrát. Ze tří sourozenců s ním posiluje jenom jeden z jeho bratrů.

Dneska je z Giuliana sympaťák. Cvičí hlavně s vlastní váhou a jeho gymnastické výkony jsou neuvěřitelné. Určitě bude zajímavé sledovat, kam se mladý chlapec jednou dostane.

Jak šel čas s malým silákem, to se dozvíte v galerii!

Zajímají vás další dětští svalovci? Tak klikněte ZDE.