Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VYSCHÍZOVANÁ Kristen Stewart už neví, co se sebou: Oholila si hlavu a vypadá jako ODPORNÝ chlap!

+ Dalších 18 fotografií
Zkracovala a zkracovala, až jí na hlavě zůstal jen blonďatý ježek. Podívejte se, co se sebou provedla kdysi krásná herečka ze Stmívání Kristen Stewart. Tenhle sestřih na lebkouna jí rozhodně nesluší. Měla by začít nosit přinejmenším paruku, pokud tedy chce vylézt mezi lidi za denního světla.

Herečka Kristen Stewart (26) se už musela doslova zbláznit. Sice je fakt, že na její poměrně časté excesy jsme už zvyklí, ovšem tohle je úplně něco jiného. Kristen se z ničeho nic rozhodla, že bude nejlepší, když si oholí hlavu kompletně dohola a přebarví se na blond.

Čeho tím chtěla docílit, netušíme, ale pokud nějaké nedozírné krásy, tak s tímhle účesem určitě šlápla vedle. Rázem se tak z krásné hnědovlasé Belly ze Stmívání stal odporný holohlavý chlap, kterého neumíme zařadit.

Všichni v jejím okolí jsou z jejího rozhodnutí doslova v šoku a nikdo nechápe, proč zase herečce přeskočilo. Pokud na sebe chtěla upozornit, tak se jí to sice povedlo, ale to je asi tak všechno. Podívejte se do galerie, jak nyní vypadá. Žádná hitparáda to teda není.

Související články

Další články