Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VYRVALI JÍ TELEFON Z RUKY! Tatínek pohřešované Dominiky popsal poslední telefonát...

Zdroj: Policie ČR
+ Další fotografie
pohřešování
Dominika Halusková (24) strávila s rodinou Štědrý den, potom ji maminka odvezla do práce. Jenže dalšího dne, kdy měla dorazit na druhé posezení s příbuznými, se už neukázala. Policie po dívce z Prahy vyhlásila pátrání, které trvá už téměř dva týdny. Dívčin otec nyní na sociální síti popsal, jak probíhal poslední hovor s jeho zmizelou dcerou.

Pražští policisté pátrají po čtyřiadvacetileté Dominice Haluskové, která je od Štědrého dne nezvěstná. Nešťastný otec zmizelé dívky nyní na sociální síti popsal, jak probíhal poslední telefonát s jeho dcerou. Z jeho slov skutečně mrazí.

Otec Dominiky je zřejmě jediný, komu se podařilo s dívkou zkontaktovat se. Jejich rozhovor bohužel neměl dlouhého trvání. Na sociální síti zoufalý tatínek vypověděl, že mu Dominika zvedla telefon a uplakaným hlasem řekla "haló". Telefon jí pak měl někdo vytrhnout z ruky a hovor zavěsit.

Přátelé Dominiky mají za to, že v jejím zmizení má prsty její bývalý přítel Tomáš. Ten po ní ale sám pátrá prostřednictvím Facebooku a z jejího zmizení viní muže, s nímž udržovala vztah ještě před ním. Jednačtyřicetiletý muž měl Dominice fyzicky ubližovat a vyvíjet na ni nátlak, aby se s ním nerozešla.

Dominika měří asi 168 centimetrů a je hubené postavy. Oči má hnědé, stejnou barvu mají i její kudrnaté vlasy, které si ale někdy žehlí. Z fotek je patrné, že vlasy má i zčásti blonďaté. Od úterního poledne má prý vypnutý mobilní telefon.

Policisté prosí veřejnost o pomoc při hledání Dominiky. Pokud máte o dívce jakékoliv informace, neprodleně se obraťte na tísňovou linku 158.

Související články

Další články