Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Výrazná pomoc nejen pro podnikatele: Nejrychlejší sdílení dat pouhým dotykem

Výrazná pomoc nejen pro podnikatele: Nejrychlejší sdílení dat pouhým dotykem
Zdroj: Taptag
Taptag vizitka
Už nikdy nemusíte mít stůl plný ušmudlaných vizitek a zběsile v nich hledat tu pravou. Už nikdy nemusíte všem na poradě opakovat heslo na wifi. Stačí si na mobil nebo kamkoliv jinam nalepit vizitku taptag, která je svým řešením první na trhu. To spočívá v tom, že na ní "tapnete" druhým mobilním telefonem, čímž dojde ke sdílení informací.

Také nestačíte žasnout nad tím, jak se svět žene kupředu a jaké technologie nám nabízí? Nyní vám představíme další unikátní novinku, která usnadní mnoha lidem život. Možná vás to překvapí, ale existuje vizitka, kterou když si nalepíte na svůj mobilní telefon a ťuknete do ní jiným telefonem, dojde na druhém zařízení ke sdílení vašich údajů, které máte na taptag vizitce umístěny. Tato technologie je na našem trhu naprosto unikátní a první svého druhu!

Konec hromadám nehygienických papírových vizitek

Ano, opravdu to jde. Je to navíc hygienické, rychlé, spolehlivé a navíc nemusíte všude nosit hromady vizitek, které stejně většinou poztrácíte. Kromě mobilu si samozřejmě taptag vizitku můžete přilepit i na jiné přístroje, jako jsou počítač, diář nebo tablet. Není totiž s telefonem nijak propojený.

Aktivace a výhody taptag vizitky

Taptag aktivujete v okamžiku, kdy se druhý telefon dotkne vaší taptag vizitky. V tu chvíli dojde k automatickému sdílení vašeho profilu ve formě odkazu, který si pak jednoduše otevřete. Tam naleznou profil, který si vyplní a ten pak může sloužit jako rozcestník.

Velkou výhodou této služby je, že druhý telefon nemusí mít taptag vizitku ani aplikaci a stejně se mu vaše taptag vizitka zobrazí. Značka Taptag využívá funkci „NFC“, kterou podporuje většina Apple a Android zařízení, a pokud ne, lze profil načíst i přes QR kód. Taptag tak může využívat opravdu každý.

Sdílejte více než běžné informace

Kromě pracovních účelů můžete taptag vizitku využít i pro zábavu zábavu. Můžete díky ní totiž kromě klasického jméno, adresy a telefonního čísla sdílet také webové stránky, Facebook, Instagram nebo odkaz na web. Taptag nabízí i produkt do zasedaček na jednoduché připojení k WIFI a další varianty tagů pro business využití.

Vizitky na jednom místě

Vizitky taptag vám dále urychlí podnikání, jedná se o nejjednodušší způsob jak sdílet data a třešničkou na dortu je, že nemusíte skladovat stoh vizitek, ale můžete jich mít neomezené množství přehledně na jednom místě. Mobilní aplikace totiž umožňuje ukládání již načtených tagů, abyste se k nim mohli později vracet a upravovat svůj profil.

Snadné ovládání

No a pokud se obáváte, že ovládání taptag vizitky nezvládnete, pak není čeho. Pro přihlášení na vizitku pouze vložíte heslo, které vám dorazí společně s taptag vizitkou. Největší výhodou je, že taptag pracuje na integraci plateb s comgate. Pokud chcete být originální a styloví, nechte si udělat taptag vizitku s vlastním logem nebo designem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy