Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Výraz prince Philipa je k nezaplacení. Rozvášněný černošský kazatel všechny vyvedl z míry: VIDEO

+ Dalších 33 fotografií
Svatba Američanky Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) byla plná překvapení, která britská aristokracie sotva rozdýchala. Z počátku to dle výrazu přítomných vypadalo, že sňatek dvou kultur jim není příliš po chuti. To zamilovaným hrdličkám Meghan a Harrymu problémy nedělá. Smetánka byla asi nejvíce v šoku z černošského kněze, který při kázání občasně i rapoval, nebo to alespoň tak vypadalo. Podívejte se na krátké video. Některé šokované výrazy za to stojí.

Britská královská rodina je pochopitelně zvyklá na vytříbený druh chování, což, zcela bez soudu, Američané nemají. Je to zkrátka jiná kultura s jiným projevem. Odlišují se gesty i mimikou, což rozhodně neznačí menší inteligenci, jen to dokazuje, že jejich mentalita je odlišná.

I proto mohl černošský kazatel Michael Bruce Curry, který měl projev na svatbě Meghan Markle (36) a prince Harryho, některé hosty vyvést z míry. Dokazují to šokované výrazy, které se Britové tak strašně snažili potlačit. Podívej se na na krátký záznam, kde leknutí neskrývá ani princ Philip, manžel Alžběty II. Popravdě i královna kouká trošku vyděšeně. Kontrast královské rodiny a amerického kazatele ve vás vzbudí přinejmenším úsměv.

Mohlo by vás zajímat

Další články