Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vypukla v Hollywoodu epidemie? Angelina má obrovské boláky na tváři a Carryeho postihla zombie nemoc! Co ostatní celebrity?

Epidemie žádná nevypukla, jde jen o velmi povedenou fotomontáž.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Celebrity se vždy ukazují s krásným a dokonalým make-upem a vůbec se prezentují jako dokonalé osobnosti. Co kdyby ale bylo všechno jinak a ony trpěly kožními problémy nebo hnijícími zuby?

Tohle teď můžete vidět na speciálně upravených fotografiích, kde se tvůrci vyřádili na slavných osobnostech. Angelina Jolie připomíná zombie z nějakého hororu stejně jako Jim Carrey, který vypadá, jako by ho vytáhli z hrobu, kde tlel minimálně dva týdny.

Ze Scarlett Johansson udělali aknózní puberťačku jako z Cameron Diaz, které ovšem nadělili zánět spojivek jako bonus. Kirsten Dunst to pak korunuje velkými boláky, kruhy pod očima a shnilými zuby, kvůli kterým by jistě nevyhrála cenu za nejkrásnější úsměv.

Tak co říkáte? Žádná krása to není, ještě že celebrity mají dostatek prostředků na to, aby se tyhle fotografie nestaly realitou.

Související články

Další články