Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vyprsená Gašpárová, těhotná Lašková zazářila a nezvykle zahalená Verešová. Móda z Česko-Slovenského plesu

Módní policie z Česko-Slovenského plesu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek/Herminapress
+ Dalších 132 fotografií
Módní policie

Česko-Slovenský ples je tady. Hvězdy z obou zemí se sjely do Obecního domu, aby si užily večer plný hudby, tance a zábavy. A móda je již tradičně s touto událostí úzce spjata. Kdo během večera zazářil a kdo příliš nezaujal, na to se můžete podívat v galerii. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Dress code na Česko-Slovenský ples byl Black Tie. Muži tedy měli vynést smoking a ženy dlouhé večerní šaty. A zatímco někteří tento požadavek splnili, jiní tápali, jak zachytila i přítomná redakce eXtra.cz.

Všichni čekali, co tentokrát vynese modelka Andrea Verešová. Minulý rok totiž zvolila velmi odvážnou róbu s hlubokým výstřihem i rozparkem, který odkrýval kalhotky. Tentokrát však modelka překvapila decentní volbou. Vynesla zelenkavé šaty bez jakéhokoliv výstřihu i rozparku od návrhářky Jany Pištejové. „Zelenou jsem nikdy neměla, je to premiéra. Letos je to decentnější,“ přiznala na místě Verešová a dodala, že šperky jsou její starší bižuterie a prsten, který vlastní, je od Gismondi.

Těhotná Lašková

Naprosto ohromující róbu vynesla Gabriela Lašková, které přidávalo na kráse i její těhotenství. Není to tak dávno, co moderátorka oznámila, že s partnerem čekají třetího vytouženého potomka. Lašková měla béžové obtáhnuté šaty, které krásně zdůrazňovaly její těhotenské bříško, elegantní stojáček a nechyběly ani dramaticky dlouhé rukávy, které dodávaly na zajímavosti. Vlasy měla sčesané dozadu.

Svůj outfit příliš nevychytala modelka Gabriela Gášpárová, která dorazila ruku v ruce s partnerem Pítrem. Gabriela měla upnuté tělové šaty, které obepínaly její krásnou a ženskou postavu. Škoda však, že byly zcela průhledné a modelce šlo vidět spodní prádlo. Na takovou akci měla zvolit něco elegantnějšího.

Doporučené video: Andrea Verešová způsobila poprask.

Myslivcová v rudé

Influencerka Dominika Myslivcová se rozhodla být středem pozornosti. I z toho důvodu zvolila rudou róbu, kterou doplnila o rudé rty. Myslivcová ráda nosí na společenské akce červené šaty, ovšem tyto nebyly tou nejlepší volbou. Alespoň co se týče oblasti dekoltu, kde šaty vypadaly neforemně.

Krásnou róbu pak vytáhla herečka Michaela Maurerová. Černé sametové šaty vypadaly skvěle a honosně, stejně jako černé rukavičky, černé psaníčko a výrazný náhrdelník. Škoda jen páskových lodiček, kdyby zvolila klasické, v konečném důsledku by vypadaly k celému outfitu lépe.

Na další módní kreace z Česko-Slovenského plesu se podívejte v galerii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy